Туалет з лопаткою Georplast для котів, середній, 38×28×10.5 см зелений
- Готово до відправки
- Код: 10549 Б
329 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток пластиковий прямокутний зі знімною рамкою під наповнювач.
Виробництво Італія.
Розмір: 38×28×10.5 см.
Вага: 315 г.
Кольори в асортименті. Уточнюйте у менеджера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



