Повідець-рулетка Flexi Classic M, для собак до 25 кг, стрічка 5 м, рожевий
- Готово до відправки
- Код: 32237
836 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повідець-рулетка Flexi (Флексі) Classic надасть вашому вихованцеві свободу пересування на відстань до 5 метрів.
Чому варто купити:
- рулетка має невелику вагу, що забезпечить комфорт навіть під час тривалих прогулянок
- оснащений карабіном із застібкою, що перешкоджає мимовільному відкриванню, і має хромоване покриття
- має плавну систему гальмування, яка не зашкодить вашому вихованцеві
- конструкція гальмівної системи дозволяє втягувати повідець під будь-яким кутом нахилу
- рулетка може бути доповнена системою Multi Box і світлодіодною системою освітлення для прогулянок у вечірній час (купується окремо)
Виробник: Flexi, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Гравіювання | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴



