
Туалет кутовий із бортиком Georplast Shuttle Corner для кішок, 49×40×17.5 см, блакитний
- Готово до відправки
- Код: 10535 Бл
348 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкритий кутовий туалет для котів виготовлений із високоякісного полірованого пластику.
Не вбирає запахи та легко миється.
Знімний бортик утворює додатковий захист від розкидання наповнювача.
Спокійні кольори та дизайн кутового туалету для кішки чудово впишеться в будь-який інтер'єр і водночас не займе багато місця в оселі.
Особливості туалету для котів Georplast Shuttle Corner:
виготовлений із високоякісного полірованого пластику;
легко миється;
не вбирає запахи;
кутовий лоток для котів зі знімним бортиком;
компактна форма та спокійні кольори;
підходить для кошенят і дорослих кішок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Вид | Туалет-лоток |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 17.5 мм |
| Виробник | Shuttle |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 49 мм |
| Тип | Кутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴



