Відкритий пластиковий туалет для котят із бортиком і сіткою завдовжки 40 см, шириною 30 см, заввишки 15 см. Складники — пластиковий піддон прямокутної форми з заокругленими кутами, з бортиками, у який вставляється місткість прямокутної форми з заокругленими кутами з перфораціями на дні. Переваги: велика кількість колірної палітри. Ви можете придбати саме такий котячий туалет із сіткою, який би вписався в інтер'єр Вашої квартири; має високі борти, що перешкоджає розкиданню наповнювача по квартирі; завдяки сітці, лапки кішки залишаються чистими та сухими; пластик повністю відповідає вимогам гігієни та норм безпеки, не вступає в реакцію та не вбирає вологу; гладка поверхня стійка до подряпин і відколів; має тривалий термін експлуатації та не втрачає зовнішній вигляд; легко миється водою. Як використовувати: ємність встановлюють у затишному місці, але так, щоб тварина мала до неї цілодобовий доступ; не ставте лоток поруч із місцем для сну та годування; у піддон лотка насичують наповнювач так, щоб він закривав дно (рекомендоване кількість наповнювача в розрахунку на одну кішку — 1 см заввишки); поверх піддона ставлять сітку та туалет готовий до використання; рекомендується регулярно прибирати лоток — кішки не дуже люблять ходити в брудний туалет.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Весна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴









