Туалет прямокутної форми з рамкою та дуже високим бортиком для котів. Високі бортики перешкоджають витіканню сечі та потраплянню екскрементів на підлогу. Виготовлений з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахів Завдяки практичній формі,відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Синій |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴



