Про товар
Повідець-рулетка Flexi (Флексі) Classic надасть вашому вихованцеві свободу пересування на відстань до 3 метрів.
Чому варто купити:
- рулетка має невелику вагу, що забезпечить комфорт навіть під час тривалих прогулянок
- може використовуватися для вигулу собак та інших дрібних тварин
- спеціальне гумове покриття запобігає вислизання девайса з руки
- оснащений карабіном із застібкою, що перешкоджає мимовільному відкриванню, і має хромоване покриття
- має плавну систему гальмування, яка не зашкодить вашому вихованцеві
- конструкція гальмівної системи дозволяє втягувати повідець під будь-яким кутом нахилу
Виробник: Flexi, Німеччина.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flexi |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Материал | Нейлон |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Гравировка | Да |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 437 ₴



