Про товар
Повідець-рулетка Flexi (Флексі) Classic надасть вашому вихованцеві свободу пересування на відстань до 3 метрів.
Чому варто купити:
- рулетка має невелику вагу, що забезпечить комфорт навіть під час тривалих прогулянок
- може використовуватися для вигулу собак та інших дрібних тварин
- спеціальне гумове покриття запобігає вислизання девайса з руки
- оснащений карабіном із застібкою, що перешкоджає мимовільному відкриванню, і має хромоване покриття
- має плавну систему гальмування, яка не зашкодить вашому вихованцеві
- конструкція гальмівної системи дозволяє втягувати повідець під будь-яким кутом нахилу
Виробник: Flexi, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Матеріал | Нейлон |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Гравіювання | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴




