Миска з адаптером під пляшку для води Georplast Drinkspenser, 23x20x6 см, в асортименті
- Готово к отправке
- Код: 10097
161 ₴
152,95 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миска з адаптером під пляшку для води Georplast Drinkspenser сподобається вашому вихованцю.
Чому варто купити:
- завдяки адаптеру можливе використання пляшок з різним діаметром горлечка
- вода у пляшці довго залишається свіжою
- з антиковзним дном
Примітка: колір іде в асортименті, залежить від наявності на складі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GEORPLAST |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Миска |
| Вид | Кормушка/поилка |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С подставкой |
| Упаковка | Без упаковки |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 152,95 ₴



