Вертикальна дуплянка для дрібних декоративних птахів. Основна перевага цього виду гнізда є те, що пташенята не зможуть надто рано покинути дуплянку.
При правильному виборі гніздечка, можливі проблеми з потомством та його батьками зменшаться, а період висиджування яєць самкою і подальший догляд не буде ускладненим для власника.
Виготовлена з безпечних матеріалів та спроектована з врахуванням рекомендацій спеціалістів з розведення декоративних птахів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴



