Дерев'яна драбинка для середніх декоративних птахів довжиною 30 см. Оптимальний діаметр виробу буде зручним для комфортного перебування та відпочинку на ній середніх папуг.
Кріпиться з допомогою двох металевих гачків на сітку клітки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Декоративная |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴



