
Дзьобочистки- насадки з піском для сточування кігтів та дзьобу у птахів 5 шт
- Готово к отправке
- Код: Ф0209
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Паперові насадки вкриті спеціальним кварцовим піском.
Застосування
При регулярному використанні допомагають коригувати та підтримувати в здоровому стані кігті та дзьоб. Дзьобочистки допоможуть уникнути надлишкового росту кігтів та дзьобу. Підходять для всіх видів птахів.
Спосіб застосування
Дзьобочистки одягають на жердини в клітці для вільного доступу.
Форма випуску
В упаковці 5 шт.
Зберігання
Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі.
Термін придатності
Необмежений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фарматон |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Жердь |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Диаметр | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴



