Гойдалка для папуг виготовлена з безпечних матеріалів: металева дужка з дзвіночком та жердинка з натурального дерева.
В неволі в клітці для птахів варто розміщувати додаткові аксесуари для ігор та розваг Ваших улюбленців. Гойдалка - оптимальний атрибут, котрий, до того ж, розвиває координацію рухів у птаха та дає можливість активно проводити дозвілля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Декоративная |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴



