Універсальна годівничка, яка по місткості оптимальна для малих та середніх гризунів і птахів.
Має зручну для обох сходинку для комфортного харчування.
Виготовлена з високоякісної безпечної для тварин пластмаси.
Кольори в асортименті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Декоративная |
| Животное | Птицы |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴





