Дерев'яний будиночок для дрібних гризунів буде затишним куточком для відпочинку пухнастих улюбленців. Виготовлений з безпечних для гризунів матеріалів. Завдяки компактним габаритам може бути розміщений у будь якому зручному для споглядання місці клітки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 104 ₴



