Морські свинки є хижими тваринами, тому їм потрібні місця, щоб сховатися, де вони почуватимуться в безпеці, особливо, коли вони переживають стрес, страх, погане самопочуття або хочуть провести час подалі від інших морських свинок чи людей. Тому без власного будиночку їм буде дуже складно, що впливатиме на їхній характер.
Характеристика:
- будиночок виготовлено з високоякісної деревини, що робить його міцним, пружним і зручним;
- екологічний та не містить токсичних добавок;
- будиночок сконструйований з одними дверима та одним вікном, що забезпечить легкий доступ до улюбленця;
- дно будиночка відсутнє, щоб запобігти вбиранню вологи та запахів;
- cтимулює природні інстинкти гніздування у тварини;
- цільна конструкція.
Будиночки з дерева прослужать довго, вони практичні та подобаються гризунам. А пухнастий друг почуватиметься в спокої як в природному, характерному йому середовищі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 604 ₴



