Дерев'яний будиночок для кролика буде затишним куточком для відпочинку саме цього пухнастого улюбленця. Розмістити можна у будь-якому зручному для споглядання місці на дні клітки.
Достатньо просторий та не високий щоб тваринка почувалася вільно, але у безпеці. Виготовлений з безпечних для гризунів матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 797 ₴



