Бокс для транспортування домашніх тварин Twister 29x19x18 см
Бокс для транспортування домашніх тварин з верхнім відкриттям має прозору кришку та виготовлен з міцного високоякісного нетоксичного пластика. Завдяки верхньому завантаженню ваш вихованець відчуватиме менше стресу. Бокові отвори забезпечують необхідну циркуляцію повітря. Бокс легко розбирається, чиститься і миється під проточною водою.
В асортименті 4 кольори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GEORPLAST |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Грызуны |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴





