Бігове колесо для дрібних гризунів виготовлене з високоякісної кольорової пластмаси, безпечної для тварин. Конструкція суцільна, що унеможливлює застрягання лап під час бігу.
В упаковці 10 шт.
Кольори в асортименті!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шары и колеса |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Высота | 140 мм |
| Диаметр | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴




