Килимок пластиковий під туалет або лоток Georplast Sandy легко вирішує проблему власників котів, коли їх вихованець заносить на підлогу шматочки наповнювача з туалету, що прилипли до його лап.
Чому варто купити:
служить підсвічуванням у котячого лотка
з одного боку має рифлену поверхню, інша сторона прилипає до поверхні підлоги
виготовлений із високоякісного нетоксичного пластику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴




